O NAS

Firma Hydrocrane to doświadczenie, wiedza i pasja.

Osoby tworzące Hydrocrane posiadają ponad dwudziestoletnie doświadczenie w dziedzinie hydrauliki siłowej , tworzą zabudowy na samochodach ciężarowych dla energetyki jak i branży
leśnej , oferują doradztwo i serwis każdego typu żurawi HDS.

Hydrocrane to przedstawiciel PZB - najstarszego producenta przystawek odbioru mocy i pomp zębatych i tłoczkowych  w Europie firma z ponad 65 letnim doświadczeniem założona przez dwóch pasjonatów ....Pederzani & Zini

Hydrocrane to dystrybutor – Nowoczesnego producenta rotatorów hydraulicznych do maszyn leśnych , przyczep leśnych , samochodów ciężarowych z żurawiem specjalnym do rozładunku materiałów budowlanych , samochodów z zabudową leśną do rozładunku i transportu drewna.

Hydrocrane to przedstawiciel RSV – specjalnych rotatorów do maszyn budowlanych , do wymienników podkładów kolejowych , do chwotaków sortujących i wyburzeniowych.

Hydrocrane to najbardziej przyjazny sklep internetowy , gdzie klient w przystępnych cenach dokona zakupu towaru jaki szuka , jeśli będzie miał problem w każdej chwili może liczyć na fachową pomoc naszego doradcy. Wysyłki towaru realizujemy nie tylko w Polsce.

Nasz sklep , jest sklepem pomyślany o kliencie i dla klienta , asortyment jest stale poszerzany i dobierany do potrzeb klienta.